• Wyróżniamy urzędy, które stawiają na jakość obsługi klienta
  • Nagradzamy za profesjonalizm, rzetelność i nowoczesność
  • Dołącz do grona najbardziej innowacyjnych i efektywnych urzędów w Polsce

Przyznawane certyfikaty

Znak Jakości „Przyjazny Urząd” - laureat konkursu otrzymuje pamiątkowy certyfikat potwierdzający nadanie znaku jakości „Przyjazny Urząd”, który wręczany jest podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursu.  Laureat otrzymuje również zaświadczenie potwierdzające nadanie znaku jakości „Przyjazny Urząd”, wraz z informacją o liczbie punktów uzyskanych w toku oceny konkursowej.
 
Wyróżnienie „Wzorowa Jakość” – wyróżnienie dodatkowe przyznawane urzędom, które uzyskały od Kapituły najwyższą liczbę punktów, a do tego legitymują się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie objętej procedurą oceny.
 
Wyróżnienie „Innowacyjny Urząd”  - wyróżnienie dodatkowe przyznawane za najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie obsługi klienta.
 
Wyróżnienia za ponowne uzyskanie Znaku Jakości - uczestnik konkursu, który uzyska znak jakości „Przyjazny Urząd” po raz czwarty, otrzymuje statuetkę i wyróżnienie specjalne pod nazwą „Srebrny Laur Konkursu Przyjazny Urząd”. Uczestnik konkursu, który uzyska znak jakości „Przyjazny Urząd” po raz siódmy, otrzymuje z urzędu statuetkę i wyróżnienie specjalne pod nazwą „Złoty Laur Konkursu Przyjazny Urząd”.